Betonowe drewno

to umowne określenie betonowych realistycznych imitacji drewna.

 

Nasz Cel - to jak najwierniej oddać wygląd naturalnego drewna w bardzo wytrzymałych i odpornych na czas wyrobach z betonu.

Nasi Klienci?

To w znacznej mierze osoby które chcą czegoś innego niż tradycyjna kostka brukowa czy kruche  płytki tarasowe. To osoby poszukujący dla siebie nietuzinkowej a zarazem bardzo trwałej nawierzchni. Urok jaki daje tak spreparowany beton budzi często uśmiech i zdziwienie na ich twarzy. Dlatego będziemy dążyć do uzyskania coraz ciekawszych wzorów i kolorów by swą ofertą zadowolić każdego klienta.

Co nasz wyróżnia?

To nie jest deska marketowa!!! Naszą deskę można nazwać rękodziełem. Na etapie produkcji od początku do końca ten produkt tworzy człowiek. Szczególnie jest to widoczne w efekcie wizualnym. Każdy odcisk malowanej deski nieco różni się od pozostałych o tym samym wzorze usłojenia. Efekt jest bardzo ciekawy po ułożeniu większej powierzchni. Każda deska jest na koniec lakierowana co daje przyjazny dla oka efekt wizualny.

 

Nasz asortyment

Posiadamy ponad 60 różnych odcisków które są pogrupowane zgodnie z przeznaczeniem.

 

Powierzchnie tarasów i ścieżek. Chętnie współpracujemy z klientem na etapie projektowania i doboru materiału. Wybieramy najlepsze rozwiązania dla zabudowy deską betonową.

Schody. Mamy kilka rozwiązań jak wykonać schody z betonowego drewna. Co więcej, łączymy prawdziwe drewno z betonowymi imitacjami, co w efekcie daje bardzo ciekawe efekty.

Elewacje. Deska elewacyjna (grubość około 2,5cm) przeważnie wystepuje jako zewnetrzna, pionowa obudowa tarasu. Umożliwia to kmpletne wykończenie całej jego powierzchni w tym samym stylu.

Plastry pnia. Stowrzylismy kolekcję 28 odcisków imitujacych plastry pnia o różnej średnicy, które pozwalają ściśle pokryć całe powierzchnie. Wystepują w czterech wielkościach od najwiekszej - średnica około 50cm do najmniejszej - średnica około 14cm.

Kwietniki, warzywniaki. Za pomocą desek oraz słupków narożnych i przedłużających mamy możliwość tworzenia dowolnej wielkości kwietników czy warzywniaków. Posiadamy dwie wysokości trakich słupków (44cm i 90cm). Słupki posiadają felce szerokości 5cm w które wchodzą ułożone na sztorc deski o standardowej grubości 4,5cm.